Připravujeme

Zdravíme všechny, kteří navštívili naše stránky.

Máme dvě zprávy - jednu špatnou a jednu dobrou.

Ta dobrá zní:

Festival je opět třídenní - od čtvrtka 15.6. do soboty 17. června.

Ta špatná :

V přírodním areálu "Farní zahrada", který jste si tak oblíbili, probíhají stavební práce na sousedním pozemku a nebylo by to úplně to pravé ořechové vystupovat vedle bagru, jeřábu, nebo betonového mixu.

Program ve čtvrtek (beseda s poutníkem) proběhne v "Kavárně Pohodička".

Páteční i sobotní program se uskuteční v "Zámecké jízdárně".


Čtvrteční beseda představí člověka, který se vydal pěšky po Česko - Moravské hranici. A to tak, že šel cestou necestou, vodou, bažinou, skalami a hustými křovisky, aby se co nejméně odchýlil od historické hranice - velice zajímavé ! Sejdeme se v Kavárně Pohodička, kde na vás čeká super káva a spousta jiných dobrot!


Páteční program bude přímo dvojkoncert - velice zajímavá skupina Huménečko ze Strážnicka, o které ještě v budoucnu hodně uslyšíme a multifunkční hudebník, vypravěč, lesník a moc dobrý člověk Pavel Helan se svými hosty. Pokud to vyjde, tak budete nejméně tři hodiny s krátkou přestávkou na párek a pivo (Horác z Chlumu - pro velký loňský úspěch) zaplaveni perfektní hudbou, skvělou zábavou, ale i moudrým slovem a hlubokými myšlenkami.


V sobotu začneme vystoupením scholy Schok. Ti s námi začínali před deseti lety, takže pamětníci mohou posoudit, jak se ti tehdy desetiletí špunti dokázali pod vedením Majky Hanákové vypracovat. Svou účast dále přislíbili Miracles - vítězové amatérské soutěže "Z garáže ke hvězdám", RESET - kapela z Třanovic, která nikdy nezklame, SisterBand - novinka z Horní Cerekve a Jindrich Černohorský  s kapelou - loňský finalista Porty.

Závěr celého festivalu zajistí premiéra muzikálu SAMSON z dílny Luďka Strašáka a Spojených farností.

Kromě toho všeho samozřejmě program pro děti, dílničky, duchovní slovo, rozhovory - třeba s Michalem Horáčkem, Janem Nekudou, nebo Pavlem Bublanem, Ľuďkovy vědomostní soutěže, komentovaná prohlídka kaple sv Václava na nedalekém Náměšťském zámku a svělé občerstvení v režii pořadatelů a kavárny Pohodička. 


Těšte se, je na co !


Jo - a děkujeme za sdílení a informování vašeho okolí !!!!


Ahoj J.